iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

viva-op-1

ARKITEKT

Viva Tapas Kokteyl Bar ve Restaurant, Dalston.

Dalston'un merkezindeki bu yeni göz alıcı kokteyl bar eski bir çiçekçiler dükkânından dönüştürülmüş ve üst katında yaşayan yaşlılar varmış. Planlama İzni’ndeki değişiklikler, mekanın açılmadan önce profesyonel ve yetkin bir akustik danışmanlık tarafından raporlanmasına, uygun ses yalıtımının ve tam ses kontrolünün yapılmasına ortam hazırlıyorlardı ve bu kriterlerin karşılanması önemliydi.

 

Firma, Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd'i, uygun ses yalıtımı malzemeleri ve inşaat teknikleri konusunda teknik tavsiyeler vermek ve ardından kokteyl barıyla üstteki sakinler arasında tam ses testleri yürütmesi için getirdi.

 

Bina tam zamanında ve uygun bir bütçede tamamlandı; ses testlerini yapıldı, sonuçları analiz edildi ve tam ses raporu tüm gerekliliklerin karşılandığını doğrulayan sonuçlarla hızla teslim edildi.

 

Yerel otoritelerin tüm gürültü kriterleri, Viva Tapas Koktely Bar’ın güvenli bir şekilde çalışmaya başlamasına olanak tanıyan ses testleri ve raporlarla başarılı bir şekilde karşılandı.

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Bina Tamamlama Testi

Volkan Yildirim

viva-tapas-logo shadow

MORE CASE STUDIES

Shaun Murkett’e ulaşmadan önce planlama aşaması sekteye

uğratılmıştı. Ancak ardından iyi raporlarla her şey çok çabuk çözüldü ve başka projelerde de birlikte çalıştık. Kendisini öneriyorum.

orange-quote orange-quote bliuiuoas [Converted].eps