iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

Valencia IMG_4715b

ARKITEKT

Valentina Restoran, Shad Thames, Londra.

Valentina Restoranları, Londra'nın Tower Bridge yakınlarındaki tarihi Dickens Mirası alanının bir parçası olan Shad Thames'de yeni ve yüksek sınıf bir restoran açmaya hevesliydi. Teklif içerisinde çatıda klima üniteleri, kondansatörler ve havalandırma tesisi yer alıyordu. Restoran bazı çok pahalı lüks dairelere çok yakın olduğundan yerel makamlar gürültü, rahatsızlık ve yerleşim eksikliği gibi problemlerden korkuyordu.

 

 Sonuç olarak teklif, tesisten gelen gürültü yüzünden, İngiliz Standartları BS 4142 ve BS 8233'e ilişkin çok katı koşullarla onaylandı.

 

 Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, tesis sahibi tarafından tam gürültü araştırmaları yapmak, ilave tesis ve soğutucuların kurulmasına izin verecek tavsiyelerde bulunmak ve gürültü yönetmeliklerini yerine getirmek üzere görevlendirildi. Restoranın açılması için ellerinde çok kısa bir süre vardı ve bu yüzden projenin kendisinin son teslim tarihi çok yakındı.

 

 Gürültü çalışmaları kısa sürede yapıldı ve tavsiyelerimizle birlikte bir hafta içinde yayınlandı. İşler tamamlandı ve yeni Valentina Restoran artık hazırdı. Raporumuzu aldıktan sonra, yerel makamlar kısıtlamaları kaldırdı ve restoran Londra'nın popüler bir bölümünde artık başarılı bir şekilde müşterilerini ağırlıyor.

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Endüstriyel Ses: Klima ve Havalandırma

Valentina shadow

Shaun Child - Ortak

Potter Raper

MORE CASE STUDIES

Yukarıda da bahsedilen akustik problemimizle profesyonelce

ilgilendiğ iniz için sizlere teşekkür etmek istiyorum. Çalışmalar kısa sürede

halloldu ve rapor bu kadar dar bir zaman içerisinde bile yetişti. Raporlarınız doğru ve yerindeydi, o kadar iyiydi ki yerel Planlama Departmanı daha fazla incelemeye gerek görmeden tüm sınırlamaları kaldırdı.

Bir sonraki problemde yine sizinle çalışacağımıza şüphem yok

orange-quote orange-quote bliuiuoas [Converted].eps