iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

thames-water-op1

ARKITEKT

Thames Water Pompalama İstasyonu - Bromley, Londra

Büyük endüstriyel tesislerin kullanılmayan kenarda köşede duran ufak arazileri vardır ve bu araziler genellikle yerleşim yerine çevrilmek istenir. Thames Water aynen bunu yapmayı, yani Bromley’deki su pompalama istasyonlarının yanına lüks apartman daireleri yapmayı düşündüler. Ancak sakinler evlere taşınmaya başladıklarında yerin altındaki ve üstündeki makinelerden gelen gürültü ve vibrasyonlara yönetik şikayetler yazmaya başlamışlardı.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, bu sorunu incelemek ve tam bir gürültü kontrolü yapmak için çağırıldı. Sonuçta, tüm sorunları çözmek adına bir rapor sunuldu.

 

Bu vibrasonların temel sebebi tam anlamıyla tanımlandı ve detaylı öneriler içeren raporlarla aktarıldı. Bu raporlar, vibrasyon ve gürültünün evlere ulaşmasını engelleyecek kapasiteye sahipti.

 

Raporlardaki öneriler hemen dikkate alındı ve çalışmalar başladı. Son ses testleri vibrason ve gürültünün azaldığını, sakinlerin artık rahat bir hayat sürdüklerini kanıtladı. Yeni lüks daireler yanlarında çalışan sessiz makinelerden habersiz hayatlarına devam ettiler.

 

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Endüstriyel Ses Ve Vibrasyon

Thames_Water

MORE CASE STUDIES

shadow bliuiuoas [Converted].eps