iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

ARKITEKT

Tecnicolor, İşyerinde Gürültü

Technicolor gişe rekorları kıran filmlerin kopyalarını Birleşik Krallık ve Avrupa’ya dağıtan bir firmadır. Filmlerin orijinalleri Amerika’dan İngiltere’ye getirilir ve Batı Londra’daki bir tesiste kopyalanır. Bazı film sarma makineleri çok gürültülüdür.

 

Şirketin üst düzey yönetimi tüm sağlık ve güvenlik başlıklarını çok ciddiye almaktaydı ve çalşanlarının sigorta şirketleri aracılığıyla duyu bozukluğu davaları açmalarından endişeleniyorlardı.

 

Technicolor İşyeri Gürültü Yönetmeliği gerekliliklerini yerine getirmesi için Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd’i çağırdı. Bir ses çalışması yapıldı ve seslere maruz kalma seviyeleri raporlandı. Bu biraz zordu, çünkü tüm bu film kopyalamaları zifiri karanlıkta yapılmaktaydı ve testler de mecburen zifiri karanlıkta yapıldı.

 

Raporumuz yönetim tarafından onay gördü ve hemen uygulandı. Önerilerimiz yönetmelik talepleriyle tam uyumluydu ve her şey yönetmeliğe uygun yapıldı.

Raporumuz yönetmeliği her şeyin usulüne uygun olduğu ve duyu kaybı gibi problemlerin yaşanmayacağına ikna etti, böylece tesis çalışmalarına kaldığı yerden devam edebildi.

 

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

İşyerinde Gürültü

technicolour logo technicolour logo

MORE CASE STUDIES

bliuiuoas [Converted].eps