iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

ARKITEKT

Studio Spaces Nightclub Wapping, geç saatler için Lisans Başvurusu.

Londra'nın şık East End tarafındaki bu büyük kapasiteli gece kulübünde müzik gürültü sorunlarının çözümüne yönelik önceki raporlarımızın başarısını takiben, mekanın sahipleri tarafından daha ileri profesyonel lisans çalışmaları için görevlendirildik.

 

 Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, düzenli müşterilerimiz için nitelikli Lisans Ajanları olarak görev yapmaktadır ve ilgili mekanda tesis lisansına geç saatlerde çalışabilme lisansı eklenmesi için görevlendirilmişti.

 

Polis, yerel otorite gürültü ekibi, lisans yetkilileri, yerel sakinler ve devlet görevlileri ile iyi bir çalışma ilişkisi kurduk. Gece sonunda çevreyle ilgili gürültü anketleri yapmak, müşteri faaliyetlerini ve dağıtımını izlemek için görevlendirildik. Önerilerimiz ve pratik çözümlerimiz sakinlere yönelik herhangi bir rahatsızlığı azalttı.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, raporlarımızla birlikte lisans başvurusunu yaptı ve toplantılara devam etti. Lisans başvurusu başarılı oldu ve mekan sabah 7’ye kadar çalışma izni kazandı. Bu büyük gece kulübü şu anda uluslararası DJ'ler ve MC'lerle çok başarılı bir şekilde çalışıyor ve dünya çapında kulüp sahnesinde ünlü. Sakinler ayrıca, bölgenin emniyetini ve görünümünü geliştiren güvenli, iyi işletilen bir işletmeye sahip olmaktan gurur duyuyorlar. İş sahipleri mekanın getirisinden memnunlar!

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Lisans Başvuruları

stdio-spaces

Shaun Murkett Akustik, kulüpler özelinde Londra’daki lisans

sorunları konusunda profesyonel ve tecrübeli. Bizler için inanılmaz sonuçlar aldılar ve kendilerini şimdi tüm kulüplerimizdeki problemlerde kullanıyoruz.

Shaun en iyilerinden biri.

Yuval Hen

Yönetici, Studio Spaces.

studio-spaces-wapping-licence-1 shadow

MORE CASE STUDIES

orange-quote orange-quote bliuiuoas [Converted].eps