iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

shadow

ARKITEKT

Studio Spaces Shoreditch, Ses Raporu ve Lisans Başvurusu

Stüdyo Mekanları, moda fotoğrafçılığı için bir stüdyo olarak kullanılmaktadır ve sahibi, Geçici Etkinlik Bildirimleri ile modeller ve moda endüstrisi için arada bir parti akşamları düzenlemektedir. Gürültülü ses sistemleri olduğu için, gürültüye karşı endişeler vardı. Bir gürültü çalışması yaptık ve öneriler içeren bir rapor yayınladık. Bunlar başarıyla tamamlandı, bir ses sınırlayıcı takıldı, kalibre edildi ve sertifikalar çıkarıldı.

 

 Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, nitelikli lisans memurlarına sahiptir ve mekan sahibi tarafından yeni binalar hakkında tam bir lisans başvurusu için gerekli tüm belgeleri hazırlama talimatı almıştı.

 

 Polis, Yerel Otorite, lisans yetkilileri, sakinler ve devlet görevlileriyle iyi bir çalışma ilişkisi kurduk. Studio Spaces Shoreditch özel politika bölgesinde bulunması sebebiyle özellikle geç saatlerde çalışma izni lisansı olmak üzere yeni bir işletme lisansı edinmek kolay olmayacaktı.

 

 Shaun Murkett lisans başvurusunu gürültü raporlarıyla birlikte yaptı ve mekan sahipleri adına lisans duruşmasına katıldı. Dava başarı ile sonuçlandı ve lisans verildi; mekan haftasonu gece 2’ye kadar açık olabilecekti.

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Eğlence: Kulüpler & Barlar

stdio-spaces-2 studio-space-dalston-op

Shaun Murkett Akustik mükemmeldi; deneyimli ve güvenilirlerdi.

Shaun lisans duruşmasında kendine güvenli, tam bir profesyonel gibi davrandı ve özel politika bölgesi olmasına rağmen bizim için lisansı aldı. Muazzam! O kadar iyiydi ki şimdi tüm ses ve akustik problemlerimizle kendisi ilgileniyor.

Her zaman başarılı sonuçlar alıyor. Öneriyoruz.

Yuval Hen,

Studio Spaces Yöneticisi

 

orange-quote orange-quote

MORE CASE STUDIES

bliuiuoas [Converted].eps