iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

ARKITEKT

Red Bull Etkinliği, Londra Merkez

Her birkaç haftada bir Southwark’ta gerçekleşen bu büyük müzik ve dans etkinliği gündüzleri otopark olarak kullanılan demiryolu gözlerinde yapılıyor. Çok büyük sahnelerle, iki binin üzerinden insan ağırlayan bu etkinliklerde canlı MC’ler ve DJ performansları yer alıyor ve Funktion One ses sistemleri kullanılıyor.

 

Çevredekilere rahatsızlık verebilecek potansiyel ses kirliliği durumu yüzünden deneyimli kişilerden oluşan bir ekip ses seviyesinin düzenli olarak kontrol edildiğinden emin olmak zorundaydı. Yerel makamlar bu tarz durumlarda bağımsız, profesyonel bir akustik danışmanın katılması konusunda ısrarcı olmaktadır.

 

Yerel makamlar tarafından çok iyi bilinen Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, etkinlik organizatörleri tarafından ses yönetim hizmeti vermesi; bunun yanısıra polis, organizatör, ses şirketi, güvenlik ve yerel makamlar ile işbirliği için tutuldu.

 

Standart ses izleme işlemleri etkinlik boyunca yapıldı ve etkinliğin sonunda tek bir gürültü şikayeti de gelmemişti. Yerel makamlar işbirliğinden memnun oldular ve sonraki organizasyonlara da izin verdiler.

 

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Festival ve Organizasyon Ses Yönetimi

Red-Bull Red-Bull-

MORE CASE STUDIES

bliuiuoas [Converted].eps