iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

ramadan-op-12

ARKITEKT

Ramazan Camii, Shacklewell Lane, Dalston, Londra.

Kuzey Londra’daki bu büyük ve geniş camii tam anlamıyla tadilata girecekti. Yöneticiler, duaların camii içerisinde daha net duyulabilmesi için ses sisteminin netleştirilmesi gerektiğini düşündüler. Bu camii aynı zamanda bir çok yerel komünite toplantılarına da evsahipliği yapmakta; dünya çapından insanlar ağırlamaktadır. 2000’den fazla insanın bu komünite toplantılarına geldiği bilinir.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, bu sorunların çözümü için ses sistemini incelemeye ve teknik destek vermeye çağırıldı. Profesyonel ses testi deneyimli ekibimiz tarafından, Müslüman ses mühendisleri ve danışmanları ile birlikte yapıldı. Testin sonunda sadece ufak ayarlamaların gerektiği, bütçenin yeterli olacağı gözlemlendi.

 

Ardından son testler yapıldı ve yapılan çalışmaların başarılı olduğu gözlemlendi. Camii’nin her yerinden ses çok net ve güçlü duyulabiliyordu. Yönetici ve İmam bu konudan çok memnun olmuşlardı. Camii şimdilerde yeni dersler ve komünite toplantıları için hazır ve gelen insanlar her şeyi çok rahat duyabilmekteler.

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Akustik Tasarım ve Ses Sistemi Kalitesi

Shaun Murkett Akustik, West End AV ile birlikte camiimimizin

ses sistemi üzerinde çalıştılar. Sonuçlardan çok mutluyuz; ses yüksek ve anlaşılır. Camiilerdeki ses sistemleri için önerilebilecek en iyi ekip!

Erkin Güney

Ramadan Camii Yönetim

 

orange-quote orange-quote shadow

MORE CASE STUDIES

bliuiuoas [Converted].eps