iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

ARKITEKT

“Quays” Canlı Müzik Barı, Kuzey Londra, İşyerinde Gürültü Problemi

Kuzey Londra’daki bu iyi bilinen tesis, çok güçlü bir ses sistemine sahip ve her gece sabahın erken saatlerine kadar canlı müzikleriyle biliyor. Bu tesiste daha önce ses testleri ve çevresel değerlendirmeler yapmıştık ve geç saatlere kadar çalışma lisansları edinilmesine yardımcı olmuştuk.

 

Mekandan sorumlu müdür ve sahipler, çalışanlarının sağlığını düşünüyordu. Çalışanlarının bu kadar yüksek ses altında çalışmalarının İşyerinde Gürültü Yönetmeliği’ne aykırı olabileceğini düşünüyorlardı. Bir önceki çalışmalarımızdan çok memnun olan mekan sahipleri yeniden bizimle iletişime geçtiler.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, tüm bu problemleri incelemek, detaylı akustik rapor hazırlamak ve çalışanlar üzerinde ses testleri yapmak için talimat aldı. Tüm bunların İşyerinde Gürültü Yönetmeliği’ne uygun olması gerekiyordu.

Akustik rapor hemen hazırlandı ve tüm öneriler işleme kondu.

 

Yerel makamlar tarafından önerilerimiz onaylandı ve bahsi geçen bar çalışanlarının sağlığını koruduğunu bir kere daha kanıtladı; böylece İşyerinde Gürültü Yönetmeliği’ni ihlal etmedikleri ortaya çıktı. Bu sayede bar çalışma hayatına devam etti.

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

İşyerinde Gürültü Problemi

Shaun Murkett ve ekibi orijinal ses çalışmalarını bize getirdi,

ses limitleyicilerimizi kalibre etti ve Islington kurulu ile sağlıklı, güvene dayalı bir ilişki kurmamızı sağladı. Yasaya uyarak hareket etmemizi ve komşularımızı üzmememizi sağladılar. O, çok profesyonel, deneyimli ve konsey üyeleri tarafından iyi bilinen birisi.

Bu tarz sorunları hemen çözebiliyor ve kendisini öneriyoruz.

Finbar Holian

Mekan Sahibi

orange-quote Quays-op-2 Quays logo shadow

MORE CASE STUDIES

orange-quote bliuiuoas [Converted].eps