iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

network-rail5

ARKITEKT

Demiryolu köprüsü yıkım ve inşa, uzun süreli proje

Network Rail, daha büyük ve daha sessiz trenlerin geçebilmesi için Islington ve Waltham Ormanlarının içinden geçmekte olan birçok eski Viktoryan köprülerinin yıkılması ve yenilenmesi için bir projeye başladı. Bu köprülerin hepsi yerleşim alanlarına yakındı ve yerel makamlar bu inşaat durumunun insnalarda gürültü ve rahatsızlık uyandıracağı şüphesine sahipti.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, bu durumu incelemek, ses testleri yürütmek ve detaylı analizlerle gürültü sorununa çözüm getirecek raporlar hazırlamak için Network Rail tarafından çağırıldı ve Dean and Dyball ve Balfour Beatty tarafından yetkilendirildi. Sunulan tüm seçenekler proje yönetim ekibiyle tartışıldı ve raporun söylediklerini uygulayan birkaç tadilat başladı.

 

Kesintisiz çalışmayı sağlayan gece saatlerinde çalışma ve mesai yaratımını içeren 106 bildiri yayınladık. Tüm tadilat bizim önerilerimilze başladı ve aylar süren çalışma boyunca düzenli olarak gürültü ve vibrasyon testleri yapıldı, raporlandı. Bu büyük proje tam zamanında ve bütçe açığı olmadan bitti. Yeni trenler sessizce tüm yeni köprülerin altından aktı gitti.

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Ses Kontrolü: Yıkım ve İnşa

network-rail network-rail5

MORE CASE STUDIES

bliuiuoas [Converted].eps