iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

shadow

Shaun Netil360’ın gürültü lisansının onaylanmasında büyük bir

yere sahip. Gerçekçi ses raporları ve detaylı lisans başvuruları bizlere güzel,

DJ eşliğinde müzikli organizasyonlar olarak geri döndü ve tüm bunlar olurken gürültü problemi de yaratmadık. Tavsiyeleri her zaman yerinde ve net oldu – kesinlikle öneriyoruz. Hayallerimizi gerçekleştirdi!

netil-op-2

ARKITEKT

Netil 360 roof space

London Fields yakınındaki Hackney deposunun çatısında bulunan bu yeni teras eğlence mekanı, canlı müzik grupları partileri, temalı etkinlikler ve jakuzili sinema içeriyor. Mekan sahipleri, her ne kadar eğlenceye devam etmek istedilerse de, çevredeki konutları ses ile rahatsız etmekten korkuyorlardı.

 

Shaun Murkett Akustik inceleme ve tavsiye görevi için çağırıldı. Ses çalışmaları yapılarak tam tavsiye raporları hazırlandı. Gürültü hakkında profesyonel bilirkişi olarak lisans mahkemelerine katıldık ve açıkhava eğlencesi için gerekli olan izinleri aldık. Verdiğimiz tavsiyeler hızlıca uygulandı ve ses limitleyicileri kalibrelendi. Şimdi açıkhava sistemi tam anlamıyla operasyoneldir.

 

Şimdi Londra’nın karşısında, yerel Hipster ve şehir çalışanlarından oluşan karışık 300 kişilik bir grup mükemmel bir güneş eşliğinde çatıda rahat rahat eğlenebilir, yemek yiyebilir ve partilere katılabilir.

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Kulüpler ve Barlar – Eğlence Sesi

Ben Revill, Müdür, Netil360

 

orange-quote orange-quote netil-logo

MORE CASE STUDIES

bliuiuoas [Converted].eps