iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

ARKITEKT

Nest Gece Kulübü, Dalston

Dalston gece hayatının tam kalbinde yer alan ünlü Nest gece kulübü, daha önce de bizi bir çok tesisinde kullanmış ve başarılı sonuçlar almış Colombo Grup’unun yayılmakta olan bar ve gece kulübü listesinin bir örneği olarak değerlendirilebilir. Gece kulübü tam anlamıyla yenilenecek; müzik sesi olabilecek en üst seviyeye çıkartılacaktı. Tabii ki yerel makamlar potansiyel ses kirliliği ve çevredekilere rahatsızlık endişesi taşıyordu.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanık LTD, bu sorunların incelenmesi, ses testleri ve detaylı raporlar ile giderilmesi için çağırıldı. İç mimarlarla çalışarak tesis için kendilerine tektik destekler verdik ve tadilatı başlattık.

 

Ardından ses çalışmaları devam etti. Ana müzik odasındaki akustik tasarımın eskisine göre daha net, daha yüksek olduğu ve ek olarak çevredekileri rahatsız etmediği kanıtlandı.

 

Ses raporlarımız ve limitleyici kalibrasyon sertifikalarımız sayesinde, kurul Nest gece kulübünü onayladı ve şimdilerde burası Dalston gece hayatının en yoğun ve en başarılı gece kulüplerinden bir tanesi.

 

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Eğlence Sesleri Kulüpler ve Barlar

Nest kulübümüzde de Shaun Murkett Akustik’i kullandık.

Ses raporları ve tavsiyeleri net, kolay anlaşılabilirdi. Shaun’un sahip olduğu deneyim ve kullandığı geniş teknikler kulüpteki ses seviyesini hiç olmadığı kadar yükseltme olanağı tanıdı. Kendisi en iyisi ve Akustik Danışmanlıklar içerisinde

en deneyimlisi. Kendisini öneriyoruz.

Riz Shaikh  and Steve Ball,

Yöneticier,  Nest and the Colombo Group

orange-quote orange-quote the-nest-logo shadow

MORE CASE STUDIES

bliuiuoas [Converted].eps