iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

m&s-Kings-rd-op1

ARKITEKT

Marks & Spencer store, Kings Road, Chelsea, Londra

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Endüstriyel Ses

Marks-and-Spencer-Logo-1

Bu başarılı Marks & Spencer mağazası, teslimatta araç gürültüsü ile ilgili bazı sorunlar yaşıyordu. Mağazanın sabahları erken başlamak adına hazır olduğundan emin olmak için teslimatlar gece boyunca yapılmalıydı ve yerel yönetim bariz sebepler nedeniyle gece teslimat yasağı düşünüyordu. Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd. çağırıldı ve etkili bir uzun vadeli çözüm yaratacak profesyonel teknik tavsiyeler araştırıp sunmak için görevlendirildi.

 

Gece saati gürültü çalışmaları gerçekleştirildi, mağaza işlemleri ve araç manevraları izlendi, ses seviyeleri ölçüldü ve ayrıntılı tavsiyelerle birlikte tam bir ses raporu çıkarıldı. Olası etkileri nedeniyle bu rapor direkt olarak yönetim kuruluna sunulmuştur. Çalışmalar ilerledikçe, Merkez Ofis yöneticileriyle kontak haline geçildi ve önerilen önlemler uygulanmaya başlandı. Başarılı geçen teslimatlar ve ilerleme kaydedilen alanlar üst mercilere raporlanmaya devam edildi.

 

Bir süre sonra, hassas Londra merkez dükkanlarına teslimatlar için yeni, sessiz doğal gaz araçlarının alımını içeren büyük sermaye yatırımı yapıldı ve Kings Road mağazası, sevkiyatların sessizce ve etkili biçimde devam ettirilmesiyle gece boyunca çalışmaya devam edebildi.

Keith Mahoney, Head of Logistics

Marks and Spencer.

orange-quote orange-quote

The comprehensive insight provided by the Kings Road report

carried out by Shaun Murkett Acoustic Consultants enabled us to

delve into the individual elements that made up the overall noise issue and deliver a comprehensive noise reduction package.

shadow

MORE CASE STUDIES

bliuiuoas [Converted].eps