iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

ARKITEKT

Moreland Care Home, Hornchurch. Mahkemede Bilirkişi Durumu.

Abbey Total Care Grubu'nun bir parçası olan köklü ve lüks Care Home'un sahibi, enerji kullanımını azaltmak ve bir çevre tasarrufu yapmak için harici kondansatörlerle donatılmış bir yüksek teknoloji sıcak hava pompası kurmaya karar verdi. Ancak Yerel Yönetim, gürültüye ilişkin endişeleri olduğunu dile getirdi ve Çevre Koruma Yasası uyarınca Ses Alçaltma uyarısı yaptı.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, araştırmak için çağrıldı; kapsamlı bir gürültü ve vibrasyon çalışması ve raporundan sonra rahatsızlık verici bir kanıt bulunamadı.

Benzer durumlarda fabrika gürültüsü ile ilgili birçok benzer çalışma yaptık. Raporumuzu ve yasal görüşümüzü okuduktan sonra, işletme sahibi karara itiraz etmeye karar verdi.

Dava mahkemede görüldü ve Shaun Murkett, hukuk ekibinin bir parçası olarak profesyonel bilirkişi olarak katıldı. Yerel otoritelerin ilgili yapının neden olduğu sıkıntıyı kanıtlayamadığını gösterdi. Bir gün sonra Shaun Murkett, tanık olarak ifade verdi. Hakimler, Care Home kanıtlarının daha fazla ağırlık taşıdığındaa karar kılmış ve sahiplerin lehine karar vermişti; dava kazanıldı ve tüm masraflar Care Home sahibine verildi.

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Bilirkişi Durumu, Endüstriyel Ses

Shaun Murkett’in yüksek kalite gürültü raporu, deneyimleri,

profesyonel performansı ve özgüveni davayı bizim için kazandı. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Mr Jay Patel,

Abbey Total Care Grup sahibi ve yöneticisi

 

moreland-1op abbey-logo shadow

MORE CASE STUDIES

orange-quote orange-quote bliuiuoas [Converted].eps