iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

shadow

ARKITEKT

Moonshine Lounge Dalston, Tesis Lisans Başvurusu

Dalston’un kalbindeki bu geleneksek Afrika Barı’nın tesis lisansı yoktu ve komşularla bazı gürültü problemleri vardı. Ayrıca bu mekan Dalston’un Özel Politika Bölgesi içerisinde bulunuyordu.

 

Hızlıca gürültü testleri yaptık, ses sınırlayıcılarını kalibre ettik ve tam kalibrasyon sertifikalarını verdik. Böylece gürültü sorunlarına çözüm olacak ve gerekli sertifikaları temin edecektik.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD olarak biz, düzenli müşterilerimize yetkin lisans bürosu olarak da hizmet veriyoruz ve bu konuda tam bir tesist lisans başvurusu yaptık. Town Hall’daki duruşmada mekan sahiplerini temsil ettik.

 

Yerel polis, yerel makamlar, gürültü ekipler, lisans memurları, yerel sakinler ile olan iyi ilişkilerimiz sayesinde zor durumdaki lisans başvurularından bile sıyrılabilmekteyiz.

Lisans başvurumuzu, kalibrasyon sertifikaları eşliğinde yaptık ve duruşmalara katıldık. Her ne kadar Özel Politika Bölgesi içerisinde olsa da bu tesisin bölgeye yarar sağlayacağını ve dikkatle yönetileceğini kurula belirttik. Kurul Moonshine Lounge’a tesis lisansını verdi ve işler şimdi canlı bir atmosfer ile tıkırında.

 

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Lisans Başvuruları

Faith Oderinde

Moonshine Lounge - Sahibi

moonshine-2-pic moonshine-logo

MORE CASE STUDIES

Shaun Murkett Akustik deneyimli, profesyonel ve kurul için

güvenilir bir çizgi çizdi. Shaun bir lisansı almak için yapılması gereken her şeyi biliyor ve bu konularda doğru bağlantıları var. Aynı şekilde TENS problemimizi de hızlıca halletti. Çok arkadaş canlısı ve işinde iyi birisi, resmi işlerimizde kesinlikle onu kullanıyoruz.

orange-quote orange-quote bliuiuoas [Converted].eps