iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

mont-crop

ARKITEKT

Montagu Meydanı, Lüks Daire Yenilemeleri için Ses Testleri

Batı Londra'daki bu akıllı Gürcü cadde, Jimi Hendrix ve Beatles da dahil olmak üzere yıllar boyunca ünlü ünlü sakinlere sahipti. Bu lüks West End apartmanının kiracılar, ahşap zeminler de dahil olmak üzere evlerini yenilemek için teklifte bulunmuşlardı ve mülk sahibi, aşağıdaki komşulara gürültü rahatsızlık potansiyeli konusunda endişeler taşımaktaydı

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, Ayad El-Tuhafi Mimarlık tarafından soruşturmak ve gürültü konularında profesyonel teknik tavsiyeler vermek üzere çağrıldı ve uygun ses testleri yapmaları bir rapor hazırlamaları istendi. Bu uzman mimarlar ile daha önce birçok yüksek kaliteli yenileme projesinde, özellikle Ortadoğu'daki birçok müşteriyle birlikte çalıştık. ISO 140 ve ISO 717'ye göre tam bir ses testi yapıldı, sonuçlar analiz edildi ve değerlendirildi, tasarım öneri ve seçeneklerimiz mimarlar ile tartışıldı. Tavsiyelerle birlikte tam bir rapor yayınlandı ve yenileme çalışmaları başlatıldı.

 

İnşaat çalışmaları tamamlandığında önerilen bina çalışmalarımızın başarısını teyit etmek ve elde edilen en üst düzeyde ses performansı sağlamak için bir ses testi daha yaptırılmıştır. Bu, sahiplerin tüm kaygılarını rahatlattı ve yasal olarak gereksinimlerini de karşıladı.

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Mimari ve Bina Akustik Tasarımı

Shaun Murkett ve ekibi bir çok projede bizimle birlikte çalıştılar

ve bu süreç boyunca çok profesyonel, detaycı ve yardımcıydılar.

Kendilerini kesinlikle öneriyorum.

Zahra  Aziz-saffar

Mimar, Ayad Al Tuhafi Mimarlık

 

shadow

MORE CASE STUDIES

orange-quote orange-quote altuhafi bliuiuoas [Converted].eps