iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

ARKITEKT

Manor House Hotel,  Planlama İzni ve Planlama İtiraz

Bu bakımevinin yeni sahipleri, binayı önce apart daire, daha sonra otele çevirmek istedi ve karar kılındıktan sonra yerel makamlara başvurdular. Geliş-gidiş trafiğinin çok olacağı yönünde iddialar ile çevredeki sakinlere gürültü olacağını düşünen otoriteler planlama iznini reddetti.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, bina sahipleri tarafından tam bir çevresel gürültü değerlendirmesi yapması, durumu incelemesi ve teknik çözümler getirmesi için tutuldu. Planlama kurulu ve hukuk ekibiyle tam bir uyum içerisinde çalıştık ve başvuruyu mahkemede de destekledik.

 

Ses testleri, trafik ve yaya sesi de dahil edilerek deneyimli ekibimiz tarafından yapıldı. Ancak planlama izni yine de reddedildi ve hukuk ekibi bu karara itiraz etmeye karar verdi.

 

Shaun Murkett temyiz duruşmalarında bilirkişi olarak görev aldı ve planlama komitesine başvuru reddine yol açacak gürültünün olmayacağını anlattı. Temyiz başarılı olmuştu, izin alındı ve dava masrafları yerel makamlara fatura edildi. Otel şimdi çalışıyor ve işleri çok iyi!

 

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Bilirkişi Tanıklığ

manor-house-logo shadow

MORE CASE STUDIES

Shaun Murkett ve ekibi planlama başvurularında çok başarılı bir

şekilde çalıştılar ve bizim için doğru sonucu elde ettiler. Rapor ve tavsiyelerinde

kesinlikle tam bir profesyoneldi ve teknik konuları planlama komitesine çok iyi anlattı. Kendisini bu tarz işler için önerebilirim.

Farooq Rafiq

Yetkili Kasaba Planlamacısı

Inspire Planning Solutions Ltd.

 

 

 

orange-quote orange-quote bliuiuoas [Converted].eps