iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

ARKITEKT

Lüks Konutlar, Hackney E8

East London'ın yeni yaklaşmakta olan şık bir alanındaki 80 milyon pound'luk bu proje, Mimari ve Yapı akustiği konusunda tecrübeli bir akustik uzmanlığa ihtiyaç duydu. Bir depo yıkılacak ve 70'den fazla yeni lüks konutlar çok yüksek standartlarda inşa edilecekti. Bu inşaat alanı London Fields Park'a bakıyordu, ancak bir demiryolu hattına yakındı, bu yüzden olabilecek potansiyel bir gürültü ve vibrasyon ciddi bir endişe kaynağıydı.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık, tüm bu gürültü sorunlarını çözmek için teknik tavsiyeler vermek üzere tasarım ekibine katıldı. Projenin ana özeti, standart Doküman E Yönetmeliği’ne uygun üstün bir ses performansı elde etmektir.

 

Raporumuz, tasarım ekibi ile tartışılan ve nihai inşaat belgeleriyle bütünleştirilen ayrıntılı teknik tavsiyeler ve çeşitli seçenekler verdi.

 

Çalışmalar başladı ve teknik konularda yüklenicilere yardımcı olmak için düzenli olarak saha toplantıları da yaptık. Bina iyi bir zamanlama ve iyi bir bütçeyle sona erdi; final ses testlerimiz çok yüksek bir ses performansının yakalandığını doğruları. Son raporumuz ve sertifikalarımız, Yerel Otorite ve Hükümet'in tüm gürültü regülasyonlarının resmi olarak kaldırılmasına izin verdi. Daireler daha sonra çok hızlı bir şekilde satıldı.

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Mimari ve Bina Akustikleri

sidworth-op-1 shadow

MORE CASE STUDIES

Shaun Murkett proje içerisinde tam bir profesyoneldi ve çok yardımcı oldu.

Daha önceki projelerimize kıyasla bu proje harika ilerledi. Shaun sayesinde bütçeden tasarruf yaptık ve tüm otoriteler tarafından bilinen biri olması dolayısıyla başka projelerimizde de hemen onu kullandık.

Sarb Singh,

Delco İmar LTD Yöneticisi

 

orange-quote orange-quote bliuiuoas [Converted].eps