iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

ARKITEKT

Livra Taş Kesme Fabrikası, İşyerinde Gürültü

Livra, modern banyo ve mutfaklara özel ürün yapmakla veya hazır ürünleriyle bilinen bir tasarım firmasıdır. En zorlu doğal taş materyallerini bile türünün tek örneği lazer gücü ve su gücüyle keserek harika işler ortaya çıkartıyorlar.

 

Yıllardır sektörün içinde olan şirketin yönetici müdürü, tüm Sağlık ve Güvenlik konularında çok dikkatliydi ve şirketin sigorta şirketi duyma bozukluğu hasarı ile alakalı bir davayla karşılaşmaktan korkuyordu.

 

Şirketin sahibi Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD ile İşyerinde Gürültü Yönetmeliği’nin ihlalleri hakkında çalışmak istedi. Önemli olan, çalışanların bu yönetmelik çerçevesinde korunması ve fabrikayı olabildiğince güvenli yapmaktı. Bu durumda gürültü ve sese maruz kalma seviyelerini ölçecek testler yapıldı.

 

Yönetmeliğe uygun davranılması için çok da masraflı olmayan, küçük ayarlamalar yapılması gerektiği ortaya çıktı. Müdür, legal gerekliliklerin yerinde olduğu, herkesin güvende olduğu ve hazırlıklı olduğu konusunda ikna edildi ve işler ilerlemeye başladı. Şimdi yaptıkları en iyi işe yani Londra’daki en güzel ve en pahalı mutfakları hazırlamaya geri dönebilirler!

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

İşyerinde Gürültü

livre-op-8 livre-logo

MORE CASE STUDIES

bliuiuoas [Converted].eps