iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

lift-op-4

ARKITEKT

Lift Youth Hub Islington – Dans Stüdyoları ve Konferans Odaları

Dans stüdyosu, konferans salonları, bilgisayar stüdyoları ve çeşitli yaşam becerileri için eğitim veren ve aynı zamanda büyük bir sağlıklı yaşam merkezi olan The Lift Youth Hub, Islington’da bulunmaktadır. Merkez, bu binaya benzer birçok bina sahibi olan Isledon Arts tarafından yönetiliyordu.

 

Yönetim daha fazla kar sağlamak ve gençlere daha fazla yardımcı olmak amacıyla Islington’daki merkezin hizmetlerini genişletmeye karar vermişti. Ancak bunu yapabilmek için Dans Stüdyosu ve Konferans salonu aynı anda kullanılmalıydı; ki bu iki odaların doğaları çok farklıydı. Biri çok sessiz, biri gürültülü olmalıydı. Bu zor teknik durumda bir danışmanlık gerekmişti.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, profesyonel ses uzmanları olarak yerel makamlar tarafından tavsiye edilmişti. Ekibimiz çağırıldı, ses testleri yapıldı, raporlar hazırlandı. Bu tarz durumlarda deneyimli yapı mühendisleri ve ses yalıtım uzmanları bulundurmaktayız.

 

Konu özelinde yönetim ile iletişim içerisindeyken teknik destek sağlamaya da devam ettik ve bütün proje için ses ve vibrasyon testleri yaparken en bütçe dostu yolu tercih ettik. İşimiz bittiğinde son ses testleri başarımızı kanıtlamıştı.

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Eğlence Sesi ve Akustik Tasarım

shadow

MORE CASE STUDIES

lift-logo bliuiuoas [Converted].eps