iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

kobox-4

ARKITEKT

Kobox

Kings Road’ın hemen yanında türünün tek örneği bir stüdyoya sahip olan ve “boksun gece kulübüyle birleştiği” Kobox Chelsea, boks, fitness gibi alanlarda eğitim vermesinin yanısıra çok güçlü ve profesyonel bir ses sistemine de sahip. Mimar ve yönetim, yakınlardaki lüks apartmanlarda oturan sakinlerin bu canlı kulüpten gelecek gürültüden rahatsız olacağını düşünüyordu. Aynı şekilde yerel makamların da bu gürültü ve ses kirliliği endişesi mevcuttu.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, bu durumu incelemek, raporlamak ve detaylı teknik analizler içeren öneriler hazırlaması için tutuldu. Bina geliştirilecek ve uzmanlar tadilata bir an önce başlayacaktı. Tadilat alanını inceledik ve kompleks bir tadilat olacak olmasına rağmen gerekli tavsiyeleri verdik.

 

Bu büyük stüdyonun tadilatı tamamlandığında son büyük bir test yaptık ve istenilen sese ulaşıldığını gözlemledik. Bir süre sonra tesis güzel müzikler eşliğinde istekli ve fit olmaya hevesli eğitmenler ve öğrencilerle doldu taştı. Seanslar haftalar öncesinden doluyor ve ilk Kobox olmasına rağmen tesisin başarısı mekan sahipleri için inanılmaz.

 

 

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Eğlence: Kulüpler, barlar ve Restoranlar

kobox-logo-op shadow

MORE CASE STUDIES

bliuiuoas [Converted].eps