iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

ARKITEKT

Istanbul Restoran, Dalston

Gece yarısı Dalston'ın kalbinde yer alan ünlü Türk Restaurant "İstanbul" köklüydü ve yönetim tam bir yenileme kararı vermişti. Önerilere, yeni bir mutfak havalandırma sistemi ve bazı ilave klima üniteleri dahildi. Birçok sakin yakınlardaki daire ve apartmanlarda yaşıyor ve yeni makine ve tesisten gelen olası gürültü ve rahatsızlıktan endişe duyuyordu ve yerel makam planlama izni için katı koşullar koymuştu.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, bir gürültü anketi araştırıp takip etmek ve kapsamlı tasarım önerileriyle akustik bir rapor yayınlamakla görevlendirildi ve yeni havalandırma sisteminin ve havalandırmanın gece geç saatlere kadar çalışmasına izin verilmesini sağlamak için çağırıldı.

 

Bu çalışmalar kısa süre içinde Akustik Danışman tarafından müteahhitlere yardımcı olmak üzere düzenli olarak incelenerek yeni sisteme uyarlandı. Bir takip ses testi gürültü seviyelerinin kısıtlamalar için kabul edilebilir olduğunu teyit etti ve Akustik Danışman’ın hazırladığı kısa bir rapordan sonra yerel makam planlama sözleşmesini imzalattı. Restoran yakında bir sürü mutlu müşteri ile tekrar ticaret hayatına başlayacak ve iş dünyasında büyümeye devam edecek.

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Endüstriyel Ses Kontrolü

istanbul istanbul

Shaun Murkett Akustik bize her zaman yardımcı oldu.

Tam profesyonel bir gürültü çalışması yürüttüler ve sorunlarımızın çözümü için gerekli olan her tavsiyeyi verdiler. Yetkili makamlara bu raporları gönderdik ve kısıtlamalarımız hızla kalktı. Gerçekten çok iyilerdi, kesinlikle değdi.

Süleyman Üzüm, Yönetici, İstanbul Restoran

 

shadow

MORE CASE STUDIES

orange-quote orange-quote bliuiuoas [Converted].eps