iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

shadow heart-2

Heartcore, Sağlık Merkezi, St Johns Wood Londra.

ARKITEKT

Bina and Mimari Tasarım

SVCkHZv8 heartcore

Heartcore, Londra genelinde iyi konumlarda Pilates, Yoga ve egzersiz seansları sunan başarılı butik sağlık merkezlerine sahip hızla genişleyen bir gruptur. En yeni merkez, St Johns Wood'da lüks dairelere yakın dönüştürülmüş bir kiliseydi. Yerel Yönetim, olası gürültü sorunlarından endişe duyuyordu ve kullanım planlaması izninin değiştirerek, sıkı sınırlamalar getirildi.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, Heartcore tarafından herhangi bir ses ve titreşim sorununu çözmek için detaylı öneriler içeren akustik raporlar hazırlamak ve yayınlamak için görevlendirildi. Akabinde eğitmenler ve müşteriler için rahat ve hoş bir "akustik" oluşturdu.

 

Mimar ve tasarım ekibi Studio Y2 Mimarlık ve Tasarım ile yakın işbirliği içerisinde kapsamlı bir gürültü araştırması yapıldı ve akustik raporlarımız hemen yayınlandı. Öneriler ve seçenekler tartışıldı ve ardından hayata geçirildi.

 

Artık sağlık merkezi fitness oturumları için güzel, hafif ve sakin bir alandır. Bireysel ekstra testler sayesinde sınırlandırmalar kaldırıldı ve sağlık merkezinin güvenli ve başarılı bir şekilde başlaması sağlandı. Merkez şimdilerde sürekli rezervasyonludur ve Pilates için Londra’daki en popüler yerlerden biridir.

Nigel Young,

Mimar ve Tasarım Stüdyosu Y2

(Heartcore St Johns Wood)

 

MORE CASE STUDIES

Shaun Murkett Akustik iyi bir mühendislik,

tasarım ve inşaat geçmişine sahip.

Profesyonel ve deneyimli olan ekiplerini tüm kalbimle önerebilirim.

orange-quote orange-quote bliuiuoas [Converted].eps