ARKITEKT

Festival ve etkinlik ses yönetimi

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Hackney Carnival

 

Profesyonel, yetkin, deneyimli

Yerel otoriteler tarafından onaylı

Ses çalışmaları ve raporları

Ses Yönetim Planı hazırlığı

Toplantılarda etkinlik öncesi katılım

Lisans alımında profesyonel yardım

Etkinlik öncesi teknik destek

Etkinlik günü tam Ses Yönetim Servisi

Etkinlik izleme yazılımı

Tam iletişim ve medya desteği

Profesyonel servis

Organizatörle tam uyum

 

Red Bull Event - London

Festival noise

orange-flip

BACK TO SERVICES

festival-op-6

Harrang Dance Club - Sweden

Shaun Murkett Akustik, özellikle eğlence sektöründe çok deneyimlidir. Festivallerde, pop konserlerinde, karnavallarda ve her türlü açık ve kapalı etkinliklerde kapsamlı ve profesyonel Ses Gürültü Yönetimi Hizmeti sunma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Bu genellikle bir fizibilite anketi ile başlar, daha sonra mesleki teknik tavsiyeler ve etkinlik öncesi planlama için raporlar, yerel yetkili makamlarla geçici lisanslar düzenlemekle biter. Biz, Lisanslama Enstitüsünün ortak üyesiyiz ve bu nedenle, tüm lisans türlerini düzenlemek ve kolaylaştırmak için tam nitelikli ve deneyimli ekibe sahibiz.

 

Etkinlikten hemen önceki günlerde alanı ziyaret edip, şirket ve etkinlik organizatörleriyle irtibata geçtikten sonra, ses denetiminde uygun müzik ses düzeylerini belirler ve son dakika teknik sorgularını çözdükten sonra yerel makamlarla tamamen iletişime geçmekteyiz.

 

Etkinliğin yapıldığı gün, çeşitli yerlerde gürültü düzeylerini izleyen deneyimli bir ekiple tam bir profesyonel Gürültü Yönetim Servisi sağlıyoruz ve etkinlik organizatörlerine ve ev ses mühendislerine öneri öneriyoruz. Yerel halkın şikayetlerini ele alıyor ve olay ekibi tarafından genellikle ayarlanan anlık hat sorgulama servisine derhal yanıt veriyoruz.

 

Herhangi bir teknik gürültünün çözülmesini, ses seviyelerinin kabul edilebilir olmasını sağlamak için Etkinlik Organizatörleri, ses mühendisleri, sanatçılar, mürettebat, sakinler, Polis, Yerel Otorite Gürültü Ekipleri ve diğer yetkililerle sakin, profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Böylece her etkinliğim başarılı bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.

herrange-op-1b red-bull-2
Hackney-new-1 festival

Shaun Murkett

BSc. C.Eng. MIET.,MIEE.,  MIOA., Principal Consultant and Managing Director, is a full member of the Institute of Acoustics, Institute of Engineering Technology, (formerly the Institute of Electrical Engineers), and is a Chartered Engineer. He is an Associate Member of the Institute of Licensing, and the company is on the list of Approved Professional Consultants with the Institute of Acoustics.

Shaun_BW-500 sean-and-rob-2

iShaun Murkett

iiiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

Hizmetler