iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

ARKITEKT

Driver Bar, Kings Cross Londra

Kendisine özgü, canlı yeşil duvarıyla ünlü olan Driver Bar, daha önce profesyonel servisimizden defalarca yararlanmış ve başarılı sonuçlar almış kulüpler ve barlar zincirinin bir üyesidir. Mekan, gece geç saatlere kadar çalışmak için lisans almak istiyordu ancak yerel makamlar gürültü ve rahatsızlık endişesi taşıyorlardı.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, danışmanlık yapması için çağırıldı ve üç katın her birinde tam detaylı ses çalışmaları yaptı. Ses raporlarımız her zaman her yönetmeliğe uygundur ve müşterilerimizin davalarını temyiz ve ceza mahkemelerinde bile takip edebilmekteyiz ancak bu dava lisans duruşmasından öteye gitmedi.

 

Tavsiye ettiğimiz akustik tasarımlar hemen hayata geçirildi ve daha sonra yapılan son ses testleri her şeyin usulüne uygun ve başarılı olduğunu kanıtladı. Ses sınırlayıcısı kalibrasyon sertifikalarımız, gürültü raporlarımız ve tüm gerekli izinlerimizle Driver Bar Kings Cross’un kalbinde gece 4’e kadar çalışabilecek izni kazandı.

 

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Müzik Sesi Çalışması ve Raporlaması, Geç Saatlere kadar çalışabilme başvurusu

driver-bar-logo Driver-bar-op-1 shadow

MORE CASE STUDIES

Sabah 4’e kadar izin istediğimiz için bu biraz zor bir davaydı

ve yerel makamlar sürekli hayır diyordu. Shaun Murkett izni alabilmek için çok çalıştı ancak sonunda başardı. Her zaman profesyonelceydi ve yardımı dokundu. Kendisini kesinlikle öneriyoruz

Billy Reilly

Driver Bar Sahibi

orange-quote orange-quote bliuiuoas [Converted].eps