iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

Londra şehir merkezinde ya da çoğu zaman St James ve Mayfair gibi pahalı bölgelerde bulunan modern seans odaları, birçok ek klima birimi gerektiren yoğun bilgi işlem ve iletişim sistemlerine sahiptir. Dış üniteler genellikle çatı katı seviyesinde bulunur ve yerel yetkililer, binaların Londra sakinlerine yakın olması ve Londra'nın bu pahalı bölümünde birçok lüks daire bulunmasından dolayı gürültü açısından endişe duymaktaydılar.

 

 Yerel yönetimler tarafından iyi bilinen Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, İngiliz Standart BS 4142'ye göre kapsamlı gürültü araştırmaları yapmak, araştırmak ve havalandırma sesi ile gürültüyü azaltmak için ayrıntılı tasarım önerileri içeren akustik raporlar hazırlamak üzere yönetim tarafından görevlendirildi.

 

Akustik raporlar çabucak yayınlandı ve önerilerimiz tasarım ekibiyle tartışıldı. Önerilen işler daha sonra yeni havalandırma makineleri ile başarılı bir şekilde halledildi; ses testleri tekrar yapıldı, gürültü seviyelerinin tüm yasal kriterlere uygun olduğunu doğruladı ve seans odaları, iş için tekrar açıldı.

Seans Odaları, Şehiriçi ve St James, Londra

ARKITEKT

Endüstriyel Ses Kontrolü

dealing-rooms-haymarket-op1

Dealing Room Construction LTD (DRCg) köklü deneyimleri,

hızlı ve profesyonel servisleri için Shaun Murkett Akustik’e başvurdu. Ses çalışmaları ve öneriler DRCg’nin çeşitli projeleri için yapılırken, her şey plana uygun gitti ve başarıya ulaşıldı. Hizmetlerini kesinlikle öneriyoruz.

Greg Fielder - Yönetici

Dealing Room Construction Ltd

orange-quote orange-quote shadow

MORE CASE STUDIES

bliuiuoas [Converted].eps