iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

dalston-roof-5

ARKITEKT

Dalston Roof Park

Dalston Roof Park’I yöneten Bootstrap Charity, yeni kurulan şirketleri desteklemek konusunda girişimciliğiyle bilinirdi ve çatıyı yeni bir organizasyon alanına çevirmek istiyiorlardı. Ancak çevredeki konutların çoğu lüks apartmanlardı ve gürültü olacağı endişesi hakimdi.

 

Shaun Murkett Akustik Danışmanlık LTD, tüm bunları incelemek, ses testleri yapmak ve detaylı akustik analizler yaparak bunları rapor etmek için tutuldu. Açık hava etkinliklerine olanak sağlayacak bir tasarım hazırlanması gerekiyordu.

 

Büyük çatı katı alanı Dalston’a özeldi; gruplar, uluslararası DJ’ler, açık hava sinema gösterimleri, bar ve restorantlar ve bunların hepsi Hackney manzarası eşliğinde açık havada yapılıyordu. Teknik tavsiyelerimiz ve geliştirme önerilerimizle birlikte tesiste her yaz döneminde birbirinden farklı açık hava organizasyonları olmakta ve organik bir şekilde gelişmektedir.

 

Birçok açıdan düşünüldüğünde bu tarz bir durum ancak progresif ve geleceğe yatırım yapmayı düşünen bir yerel makama sahip olan Hackney’de olabilirdi ve Dalston Roof Park bunun gerçekten çok iyi bir örneğidir.

 

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Kulüpler ve Barlar – Eğlence Sesi

dalston-roof shadow

MORE CASE STUDIES

bliuiuoas [Converted].eps

Shaun Dalston Roof Park ile yıllar içerisinde defalarca çalıştı. Raporları profesyonelce, açık ve önerileri gelir ve yüksek kaliteli etkinlikler olarak yıllarca bizim gelişmemizi sağladı.

 

Rosa Bowler Slade

Etkinlik ve Ticari Müdür

 

orange-quote orange-quote Rosa-no-shadow