iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

ARKITEKT

Bardens Boudoir, Dalston

Dalston'un kalbindeki rahat lounge barlarıyla ünlü olan Bardens Boudoir, uzun yıllardır düzenli bir müşteri haline geldi. Bar tamamen yenilecek, genişletilecek, kapasitesi arttırılacak ve geç saatlere kadar açık kalacaktı. Yerel yönetim, yakınlardaki sakinler adına gürültü ve rahatsızlık konusunda endişelliydi ve bu yüzden planlama izinleri başarısız olmuştu.

 

 Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, kapsamlı müzik gürültü çalışmalarını ve ayrıca dışarı müşteri gürültü çalışmalarını araştırmak için görevlendirildi ve gürültü raporları ayrıntılı tavsiyelerle birlikte gönderildi. Gürültü çalışmaları, orijinal tasarım önerilerimiz ve gece testleri ile raporlardaki ölçümlerle bu gürültünün endişelenilecek bir şey olmadığı doğrulandı.

 

 Ancak planlama izni tekrar reddedildi. Mekan sahibi, daha sonra yerel makam kararına itiraz edecek olan uzman Planlama Danışmanı Jonathan Phillips'i kullandı. Davayı destekleyen gürültü raporlarımızla itiraz başarılı oldu. Karar sırasında, geçmişteki kısıtlamalar düştü ve sertifikalar verildi. İnşaat işleri başladı ve kısa süre sonra Bardens Boudoir geç saatlere kadar işini genişletip mekanı yeniden başarıyla açtı ve iyi bir sonuç aldı.

Mr Old Bob - Inkflood

We could not have wished for a more professional service

Bar için planlama izni ve başvuru

Shaun Murkett’in raporları bu dava için hayati derecede

önemliydi. Otoriteler Shaun’u iyi tanıyor ve güveniyorlardı; güvenilir, profesyonel, detaylı ve başarılıydı. Raporları çok iyi sundu.

Kendisini önerme konusunda şüpheye düşmüyorum

orange-quote orange-quote bardens_web_logo bardens-cropped shadow

MORE CASE STUDIES

Jonathan Phillips, Planlama Ortağı Bidwells LLP.

bliuiuoas [Converted].eps