iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

Londra'daki bu büyük ve ünlü camide, duaya katılan insanların imamı açıkça duyabilmesi için yeni bir ses sistemi kurulması gerekiyordu. Bu büyük bina 1000 kişinin üzerinde kapasiteye sahiptir ve bu nedenle, iyi bir performans sergileyen ve bütçe dostu bir ses sistemini sağlamak için uzman tavsiyesi gereklidir.

 

 Ses sistemi, camilerde ses sistemlerinde uzmanlaşmış bir firma olan West End AV tarafından kuruldu; teknik danışmanlık ve öneriler Shaun Murkett Acoustic Consultants Ltd tarafından sağlandı.

 

Yenileme tamamlandığında ve ses sistemi devreye alındığında, ses sisteminin net ve iyi kalitede olduğunu onaylamak için bağımsız konuşma anlaşılabilirlik testleri ve diğer ses testleri yapmak istendi ve tüm alanların sesi net algıladığını gördük.

 

 Ses sistemi çok iyi performans sonuçları ile geçti ve caminin tüm bölgelerindeki insanlar konuşmacıyı açıkça duyabiliyordu. İmam çok mutlu oldu. Camii şimdi bir çok insanın dualara katılması dolayısıyla çok yoğundur ve Londra'daki Müslüman cemaatinde tanınmış bir dönüm noktasıdır.

Aziziye Camii, Stoke Newington, Londra.

ARKITEKT

Ses sistemi tasarımı ve ses tamamlama testleri

Shaun Murkett Akustik ve ekibi ses testi yapıp teknik tavsiyeler

verdiğinde çok etkilendik çünkü tam bir profesyonel davranış sergilediler.

Camii akustiği ve ses sistemleri noktasında deneyimli ve güvenilir oldukları anlaşılıyordu. Ses durumundan çok mutluyuz ve kendilerine teşekkür ediyoruz.

Aziziye Camii Komitesi

 

orange-quote orange-quote new-mosque shadow

MORE CASE STUDIES

bliuiuoas [Converted].eps