iShaun Murkett

iiiiiAcoustic Consultants Ltd.

shaun's tidied up lorange only 2

GÜRÜLTÜ PROBLEMLERNE ÇÖZÜMLER VE AKUSTK HAKKINDA PROFESYONEL TAVSYELER

PROFESSIONAL TECHNICAL ADVICE ON ACOUSTICS AND SOLUTIONS TO NOISE PROBLEMS

Gürültü ve akustik konularında sektörün lider danışmanlıklarından biri olan Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd, özellikle açıkhava etkinliklerindeki ses çözümleriyle yerel makamlar tarafından da tanınmaktadır.

 

20.000 misafiri olan dev festivallerde dahi ses yönetimi, detaylı planlama, ses izleme gibi alanlarda deneyimimiz mevcuttur. En son, Anadolu Festivali, Hackney One Karnavalı gibi Hackney içerisindeki çoğu etkinliğin ses izleme ve ses raporlama görevlerini üstlendik.

 

Deneyimli ekibimiz, etkinlik öncesi ses çalışmaları, detaylı analizler, yazılım aracılığıyla ses tahmin ve detaylı öneriler içeren raporlar gibi birçok konuda yardımcılık yaptı. Ses yönetim servisinin iyi bir iş çıkardığını hiç şikayet gelmemesinden anlayabildiğimiz gibi, proje sonrası yerel makamların başka projelere de izin çıkartması da bir kanıt olarak sayılabilir. Organizatör ekibi başta olmak üzere, polis, yerel makamlar ve yerel otoriteler kesinlikle Shaun Murkett Akustik Danışmanlık Ltd’in çıkardığı işten memnun kaldılar.

 

Anadolu Festivali ve diğer etkinlikler

ARKITEKT

Festival ve Etkinlik Ses Yönetimi

festival-op-6

MORE CASE STUDIES

shadow bliuiuoas [Converted].eps